Estetické služby pre mužov

Ďalšie služby:

Mezoterapia Vital injectorom

Máte pocit, že Vaša pleť je mdlá, unavená, chýba jej pružnosť a hydratácia? V tom prípade, je mezoterapia kyselinou hyalurónovou pre Vás to správne riešenie. Na našej klinike patrí toto ošetrenie k najobľúbenejším medzi klientmi, nakoľko je vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie, vykonáva sa celoročne a efekt vidíte už na druhý deň.

Mezoterapiu tváre, krku alebo dekoltu vykonávame VITAL INJECTORom, ktorý je úžasnou novinkou medzi technikami omladzovania a hydratovania pokožky v oblasti estetickej medicíny. Tento štýl aplikácie kyseliny hyalurónovej umožňuje kvalitné a zároveň bezpečné plošné ošetrenie danej lokality a tým následné vypnutie vrások.

Ošetrenie je určené k omladeniu a zlepšeniu štruktúry pleti. Koža časom stráca svoju kvalitu - kolagénne a elastické vlákna sa rozpadajú. Zatiaľ, čo sa väčšina kozmetických produktov a procedúr stará o Vašu pleť iba na povrchu, VITAL INJECTOR ju hydratuje a omladzuje zvnútra. Ošetrenie funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože. Doplnením kyseliny hyalurónovej, prirodzene vyhladzuje pleť zvnútra, čím spôsobuje jej žiarivý vzhľad a vytvára tak ozajstný a dlhotrvajúci efekt.

Ako priebeha ošetrenie

Na aplikáciu používame VITAL INJECTOR - Aqua skin II aplikačnú pištoľ, čím sa zvyšuje presnost' práce a umožňuje presné a rovnomerné dávkovanie materiálu do kože s výrazne menšou bolestivosťou u ošetrovaného, čím sa výrazne zvyšuje kvalita konečného estetického efektu.

Počas ošetrenia sa aplikačná pištoľ prikladá na kožu a tú pod tlakom nasaje. Potom z hlavice prístroja vystrelí päť ihličiek, ktoré vmiešajú do cielenej ošetrovanej kožnej plochy kyselinu hyalurónovú. Táto metóda umožňuje dokonalú celoplošnú hydratáciu, nakoľko je kyselina hyalurónová úplne rovnomerne rozložená. Efekt po zákroku je okamžitý.

Indikácie

 • omladenie tváre, krku, dekoltu, okolia očí, rúk
 • hydratácia a zvyšenie elasticity pokožky
 • zlepšenie štruktúry pokožky
 • vyhladenie a rozjasnenie pokožky
 • eliminácia vrások

Pokyny pred ošetrením

 • Pred ošetrením nie je nutná špeciálna príprava. Vhodné je ale dodržiavať pitný režim a neaplikovať na pokožku dráždivé kozmetické prípravky. Odporúča sa ošetrovanú oblasť tesne pred zákrokom neholiť, nedepilovať, ani nevystavovať slnku.

Pokyny po ošetrení

 • Po ošetrení nie je potrebná žiadna doba rekonvalescencie, pokožka je na ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť make-up. Týždeň po zákroku je vhodné vynechať pobyt na slnku alebo v soláriu a v saune.

Kontraindikácie

 • Známa precitlivenosť na zloženie prípravku
 • Autoimunitné ochorenia
 • Patologické kožné ochorenia (herpes, akné, rozacea)
 • Nezacelené ochorenia alebo rany v mieste ošetrenia

Výsledky

Vďaka ošetreniu sa pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminujú sa jemné vrásky, pokožka je pružná a výborné odráža svetlo. Ošetrenie pomocou VITAL INJECTOR obnovuje hydratáciu Vašej pleti a zlepšuje jej pružnosť a štruktúru. Pokožka je jemnejšia, hladšia a žiarivejšia. Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka. Ideálny efekt sa dosiahne po viacerých opakovaniach /2x po sebe/. Interval medzi jednotlivými ošetreniami je 4-6 týždnov. Potom je vhodné kúru zopakovať o pol roka. Na udržanie dosiahnutého stavu pokožky postačí následne 1 ošetrenie ročne.